İslamlar

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°
İslamlar

İslamlar Köyü, Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı turistik ve şirin bir köydür. Belde merkezi olarak Kalkan’a daha yakındır. Deniz seviyesinden yaklaşık 600 mt yüksekte yer alan bu harika doğaya sahip köyün etrafında üzüm bağları, zeytin ağaçları ve oldukça büyük çam ağaçları bulunur. 

İslamlar Köyü, bölgede uzun yıllardan bu yana salaş restoranları ile ünlüdür. Bu restoranlarda tüm geleneksel mezeleri, taze alabalık, birbirinden güzel köy usulü yemekleri ve köy kahvaltısını muhteşem manzaraları ve su sesleri eşliğinde tadabilirsiniz… Farklı lezzetler denemek isterseniz birbirinden şık ve kaliteli sunumlarıyla muhteşem lezzetleri harmanlayan restoranları ile meşhur Kalkan’ı tercih edebilirsiniz.
İslamlar Köyü’nde yürüyüş yapabilir, muhteşem doğasına hayran kalabilir ve taze alabalık bulunan restoranlarında harika yemekler yiyebilirsiniz. Eski köy meydanında yer alan tarihi çay bahçesi, küçük bakkalı, berberi, üzüm asmaları, zeytin ve çam ağaçları, arkeolojik kazı alanları ve çayırlarında karşılaşacağınız çobanı ile İslamlar size yüzyıllar öncesinin yaşam biçimlerini görme ve yaşama imkanı sunar.
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi
Telefon Whatsapp